Značky krmiv

 

belcando

Belcando

Německé holistické krmivo pro psy. Ve všech recepturách Belcando naleznete široké spektrum přírodních surovin doplněných vitamíny a minerály. Podílem živočišných bílkovin (až 90% bílkovin je v krmivech Belcando původem z masa, což je mnohonásobně vyšší hodnota, než tomu bývá zvykem) v krmivu splňuje Belcando nejpřísnější kritéria pro dlouhodobě bezpečnou výživu psů. Belcando - krmivo s garancí kvality, představuje důraznou podporu perfektní kondice.

Pes se tak může cítit skvěle. V neposlední řadě psům znamenitě chutná. Vzhledem k důležitosti výživy v životě psa distribuuje výrobce krmiv firma Bogro svá krmiva Belcando pouze tam, kde má jistotu kompletního odborného poradenství zákazníkům. Všechny suroviny použité pro výrobu krmiv Belcando jsou testovány ve státem akreditovaných laboratořích. Státní zdravotní testy SRN garantují nejvyšší možnou zdravotní bezpečnost. Naprosté odmítání surovin pochybné kvality je zásadní součástí péče firmy Bogro o zdraví Vašeho psa. Nejsou použity žádné chemické konzervanty, barviva, zchutňovadla, sója ani rostlinné proteinové koncentráty, "krmné maso", "krmné obiloviny", geneticky modifikované suroviny, syntetické antioxidanty - tuky v krmivu jsou chráněny vitamínem E a rozmarýnem.

Přejít na web

 
belcando

Farm Fresh 

Holistické granule Farm Fresh jsou nutričně vyvážená krmiva s optimálním zdrojem živočišných bílkovin, bez obilovin. Krmivo je vyráběno nejmodernější technologií za použití systému vacuum coating, který zabezpečuje rozptýlení tuků, vitamínů a minerálních látek stejnoměrně v celém průřezu granulky. Díky tomu nedochází k rychlé oxidaci tuků a tím je garantována i delší doba trvanlivosti krmiva.

Grain Free řada je navržena tak, aby pokryla celou škálu potřeb zdravých psů, ale také psů trpící problémy s trávením, intolerancí apod.

Přejít na web

 
belcando

FirstMate

Ultraprémiové krmivo pro psy FirstMate

Prvotřídní kanadské ultraprémiové a superprémiové krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule. Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku.

Přednosti krmiva FirstMate

Podíl živočišných bílkovin na celkovém množství bílkovin v krmivu Firstmate až 87 %. Garance až osminásobného obsahu čerstvého masa oproti některým komerčním značkám obdobné cenové hladiny - tzn. 100 - 165 gramů čerstvého masa ve sto gramech krmiva, ultrapremiová řada neobsahuje žádné obiloviny! Krmivo obsahuje vysoké množství omega nenasycených kyselin včetně DHA a EPA (až 12 % omega 6 a 9 % omega 3), 4 druhy aktivních enzymů a extrakt z juky, který váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu. Díky komplexu glykosaminoglykanů a chondroitinů z mořských korýšů a měkkýšů má Firstmate vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému. Krmivo Firstmate dále podporuje aktivitu střední mikroflóry a tím zlepšuje zdravotní stav psa - obsahuje totiž prebiotika (vláknina), probiotika (jogurtové bakterie), vitamíny nepoškozené teplem, organický vápník, chelátová forma stopových prvků

Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója. Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpečných krmiv TOP DRY FOODS 2009.

 

Přejít na web

 
belcando

Arden Grange

Superprémiové krmivo pro psy Arden Grange

Anglické superprémiové hypoalergenní krmivo pro psy, snadno stravitelné, extrémně chutné receptury založené na kombinaci čerstvého masa z kuřete nebo lososů ze skotských Highlands a prémiových jednodruhových masových mouček (kuřecí, jehněčí, z treskovitých ryb). Obsahuje průměrně 150 gramů masa ve 100 gramech granulí. Převaha bílkovin pochází z masa, nikoliv obilovin. Krmivo proslulé potravinářskou čistotou, nepoužívá žádné krmné suroviny a suroviny nízké nutriční hodnoty, šetrná technologie uchovávává živiny („Gentle Cooking“). Díky vysoké koncentraci energie - nízká krmná dávka.

Přednosti krmiva Arden Grange

Obsahuje kompletní spektrum vitamínů a minerálů včetně chelátových forem stopových prvků, správný poměr omega-6 a omega-3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst – v aktivních formách z kuřecího a rybího tuku, bez náhražek zdrojů tuku v podobě rostlinných olejů, prebiotika, která napomáhají zdravému trávení bez sklonů k zánětům, nukleotidy pro podporu trávení a imunity, extrakty z bylin a ovoce zaručující buněčnou ochranu, přírodní antioxidanty (brusinky, zelený čaj, jadérka hroznového vína, juka, quercitin), které fungují jako dezinfekce, L-karnitin + taurin pro podporu metabolismu. Dále obsahuje důležitý komplex glukosaminu, chondroitinu a MSM, který má vynikající vliv na výstavbu a hydrataci kloubního systému.

Krmivo Arden Grange získalo ocenění organizace Pet Product Retail Association - Výrobce roku 2008.

Přejít na web

 
bewicat

Bewi Cat

Krmivo Bewi Cat má dlouhou tradici. Jde o spolehlivé a kvalitní krmivo za přijatelnou cenu. Každý den pracují veterináři a výživoví poradci na vývoji těch nejlepších receptur. Tyto receptury jsou výsledkem použití vysoce kvalitních surovin jako je drůbež, ryba, rýže, tuky, minerály a vitamíny. Všechny suroviny jsou s prověřeným původem a pochází od lokalních dodavatelů.

Přejít na web

 

 

 
belcando

Bewi Dog

Prémiové krmivo pro psy Bewi dog

Německé prémiové a superprémiové krmivo Bewi dog. Vyznačuje se surovinami v potravinářské čistotě, neobsahuje konzervanty, dochucovadla, barviva, soju. Zaručena pětinásobná veterinární kontrola. Výrobce před rokem upravil recepturu Bewi-dog tak, aby splňovala nejnovější požadavky na superpremiová a premiová krmiva (www.bewi-dog.de).

 

Přejít na web

 
dlg

Dog Lovers Gold

Čím je krmivo Dog Lovers Gold výjimečné:

Suroviny v potravinářské kvalitě a čistotě pečlivě volené podle nejnovějších přístupů k výživě psů.Čtyři hlavní zdroje bílkovin - jehněčí, kuřecí, losos, vejce – převaha bílkovin živočišného původu. Respektuje výživu psa jako masožravce. Výjimečná chutnost a vysoká stravitelnost. Kvalitní zdroje tuků - kuřecí tuk, olej z lososa, lněné semínko – vysoký obsah nenasycených mastných kyselin včetně EPA a DHA, správný poměr omega 6 a omega 3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst. Bez kukuřice, pšenice, sóji, lepku. Hypoalergenní zdroj škrobů - hnědá rýže. Ovoce a zelenina - jablka, mrkev, hrášek. Prebiotika - frukto-oligosacharidy, manno-oligosacharidy. Probiotika - prospěšné střevní bakterie pro podporu zdravého trávení. Plné spektrum vitamínů, cheláty stopových prvků, L- karnitin. Bylinky - máta, juka, rozmarýn. Všechny suroviny použité v receptuře jsou jednoznačně určeny. Receptura byla stanovena podle nekomerčních požadavků na nutričně hodnotné a dlouhodobě bezpečné krmivoNejsou použity suroviny nízké nutriční hodnoty, rizikového původu nebo méně vhodné či nevhodné pro výživu psů jako jsou: vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, bílkovinné koncentráty, obiloviny nízké kvality jako plniva, sója, sůl, cukr, hydrogenfosforečnan vápenatý, vitamíny skupiny K, barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla. Vynikající poměr kvality a ceny – na českém trhu výjimečný. Jako jedno z mála evropských krmiv si našlo cestu i na severoamerický trh.

Podle kritérií Dog Food Analysis jou granule Dog Lovers Gold kandidátem na ohodnocení 5 hvězd.

Přejít na web

 
dogland

Dogland

Německá firma Bewital je výrobcem řady krmiv BelcandoBewi dog, a Dogland.U řady Dogland je zákazníkovi nabídnuta velmi slušná kvalita krmení za cenu, pro kterou nemusíte sáhnout hluboko do kapsy. Je použito přírodního způsobu konzervace pomocí vitamínu C a E. Výrobce nepodceňuje kvalitu ani u své nejlevnější řady, granule Dogland nejsou dobarvovány. Pro výrobu krmiva nejsou použity ani geneticky modifikované obiloviny, které označujeme a mnohdy známe pod zkratkou GMO. Je použit vysoce kvalitní kuřecí tuk, který je ve výrobním procesu přidáván vakuově. Krmivo je kromě povinných a předepsaných státních kontrol pravidelně testováno navíc ve vlastní firemní laboratoři.

Přejít na web

 
forza10

Forza10

Forza 10 je kompletní dietní krmivo, jehož podáváním předcházíme vzniku nebo napomáháme léčbě onemocnění – jako je například svědění pokožky, suchá nebo mastná srst, červenání a záněty očí, uší, kůže, trávicí potíže, ale i zánětlivé procesy pohybového aparátu, dutiny ústní, horních cest dýchacích a dalších dnes již velmi rozšířených onemocnění. Forza10 je plodem dlouhých výzkumů veterinárního týmu SANypet, vedeného Sergio Canellem, jedním z nejlepších veterinářů, kteří se na mezinárodním poli zabývají studiem potravinových intolerancí.

Přejít na web

 
belcando

Fromm Family

Rodinná firma Fromm Family s více než stoletou tradicí má miliony spokojených zákazníků po celém světě, což ji zavazuje k neustálému udržování kvality a bezpečnosti svých výrobků, navíc je pod kontrolou USDA a splňuje standard AAFCO. Tato značka je od prvního vydání TOP DRY FOODS (žebříček krmiv sestavovaný každoročně nezávislými americkými kynologickými odborníky) vždy zařazena v seznamu vysokojakostních a dlouhodobě bezpečných krmiv. Jako jediná firma neskupuje suroviny pro výrobu krmiva od různých dodavatelů, ale suroviny pěstuje a produkuje ve vlastní továrně a okolí ve Wisconsinu.

Přejít na web

 
golosi

Golosi

Italské prémiové krmivo Golosi vyniká svou příznivou cenou. Chutnost a vysoká stravitelnost se řadí mezi přednosti značky. Krmivo je obohaceno o extrakt z hroznových jader, olivových listů a zelených mušlí.

Přejít na web

 

Leonardo

Německé holistické krmivo pro kočky.

Leonardo je výsledkem komplexního výživového konceptu, který udržuje vitalitu kočky na základě přirozené rovnováhy přísad a ingrediencí. Granule vyrobeny z masa pro lidskou spotřebu, neobsahují žádná dochucovadla ani konzervanty. Obsahuje přírodní antioxidanty, bez sójových bílkovin.

Přejít na web

 
 
nf

Nuova Fattoria

Čím jsou granule Nuova Fattoria výjimečné:

Extrémní chutnost krmiva – ani ti nejvybíravější psi neodolají. Vysoká metabolická energie (4650 kcal/kg) a vysoká stravitelnost (90%). Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové, kuřecí) a vepřový tuk. Respektuje výživu psa jako masožravce. Všechny použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě a čistotě. Neobsahuje žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla, sóju. Minimalizuje nebezpečí torze žaludku – krmivo v trávicím traktu dále nebobtná. Výjimečný poměr kvality a ceny.

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

Přejít na web

 
prolife

Prolife

Výhody krmiva Club Prolife:

Vyrobeno z čerstvého masa. Vysoká energetická hodnota. Bio - protein. Obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, zinek a biotin ( kvalita a lesk srsti ). Konzervováno přírodně pomocí vitamínů E a C. Obsahuje FOS a Bio - MOS -pro udržení zdravé mikroflóry střev. Glukosamin a chondroitin - pro tvorbu chrupavek a zdravý vývoj kloubů,  zlepšuje pohybovou aktivitu. Správný poměr vápníku a fosforu. Obsahuje L- carnitin, kyselinu linoleovou ( mění tuky na energii, chrání srdce ).

Přejít na web

 
pf

Prolife Veterinary Formula

Řada krmiv vyvinutá veterináři ve spolupráci s experty v oblasti výživy psů a koček. Nabízí inovativní formule pro řadu nemocí a pomáhá léčit nejvýznamnější patogeny postihující psy a kočky.

Přejít na web